Експлуатація нерухомості - це, перш за все, сервіс для комфортного і безпечного перебування людей в будівлі. Якісний процес експлуатації не помітний сторонньому оку - ви не побачите роботу технічних служб, якщо не захочете це зробити цілеспрямовано.
Відсутність же грамотної експлуатації відразу відчувається по дрібним ознаками, що створює дискомфорт для відвідувачів будівлі.
Наш сервіс приємний, зрозумілий і не обтяжливий.
Комплексне обслуговування нерухомості:
• моніторинг технічного стану інженерної інфраструктури та елементів конструкцій;
• планово-попереджувальні та профілактичні роботи з обслуговування інженерної інфраструктури та елементів конструкцій, регулювання і Налагодження устаткування;
• підготовчі роботи до сезонної експлуатації;
• виконання функцій відповідальних за тепло / господарство, ведення технічної документації об'єкта;
• представлення інтересів власника перед постачальниками енергоресурсів і контролюючими органами;
• забезпечення процесу експлуатації обладнанням та витратними матеріалами;
• аварійна служба.
Специфіка експлуатації
Експлуатація будівель
Експлуатація будівель, які є для власника непрофільним активом, нічим не відрізняється від експлуатації дохідної нерухомості. Різниця лише в тому, що в першому випадку це обтяження для власника, у другому - частина бізнесу.
Переваги передачі непрофільних активів на аутсорсинг:
• можливість зосередитися на основному виді бізнесу і перерозподілити ресурси;
• оптимізація чисельності персоналу;
• мінімізація фінансових ризиків;
• розвиток відносин з іноземними інвесторами, оскільки аутсорсинг збільшує інвестиційну привабливість компанії.
Фінансова частина: якщо у вас немає планової та системної експлуатації, ви витрачаєте кошти на аварійне регулювання і вирішення проблем за фактом їх настання. Спосіб оптимізації витрат - аварійна служба на аутсорсингу. Спосіб підвищення ефективності економічного використання об'єкта нерухомості - професійне комплексне обслуговування.
Експлуатація бізнес-центрів
Відмінність бізнес-центрів від інших будівель - велика кількість суміжних і замкнутих приміщень. В таких умовах найбільшу загрозу для життя людей, які перебувають в будівлі, представляє вогонь. Тому одним із пріоритетних напрямків в експлуатації бізнес-центрів є обслуговування протипожежних систем і устаткування. В основі роботи з системами ОПС (охоронно-пожежної сигналізації) і СПТ (систем пожежогасіння) лежить щоденна перевірка працездатності всіх елементів.
Експлуатація торгових центрів
Прибутковість торгових центрів безпосередньо залежить від відвідуваності, отже, в них має бути комфортно перебувати в будь-який час року. Тому одним із пріоритетів в експлуатації торгових центрів є технічне обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування.
Експлуатація багатофункціональних комплексів
Експлуатація багатофункціонального центру специфічна наявністю складної інженерної інфраструктури, необхідної будівлі, що об'єднав під одним дахом різні блоки: бізнес-центр, торгові приміщення, житлові квартири, паркінг тощо. У такій ситуації ефективне управління експлуатацією можливо тільки за умови централізованого обміну інформацією між блоками, тому пріоритетом в експлуатації МФК є створення диспетчерського центру зі збору, обробці, аналізу інформації, що надходить для подальшого прийняття рішень і контро лю їх виконання. Комплексне обслуговування так само контролюється диспетчерським центром.
Експлуатація логістичних комплексів
Збереження товару залежить від умов його зберігання, дотримання режимів температури і вологості. Належний режим забезпечується при справній роботі систем опалення і вентиляції. Безаварійна і надійна робота цих систем - особливий пріоритет в експлуатації логістичних комплексів.
Експлуатація територій
Специфіка експлуатації території, на якій функціонують різні об'єкти, полягає в обслуговуванні складної інфраструктури підземних мереж, інженерних споруд, діючих будівель і споруджуваних об'єктів нерухомості. Методи експлуатації, застосовні для окремих об'єктів нерухомості, навіть при наявності диспетчерського центру, не завжди підходять для ефективного управління експлуатацією території. Персонал просто не впорається з колосальними обсягами інформації, необхідними для прийняття правильних рішень. Пріоритетом в експлуатації територій стає автоматизація системи управління експлуатацією.