Клінінг - один з найважливіших процесів обслуговування нерухомості. Це турбота про здоров'я людей, догляд за поверхнями оздоблювальних матеріалів, меблів та елементів інтер'єру. Клінінг це не просто прибирання приміщень, а процес створення чистоти. Він повинен грунтуватися на знаннях про нормативи вмісту речовин в навколишнє середовище, педантичності і відповідальності у виконанні графіка робіт. Чистота, як відомо, - поняття суб'єктивне. Але тільки на перший погляд. Визначте, скільки часу має пролежати на підлозі в холі папірець, випадково загублений відвідувачем до тих пір, поки її не приберуть. Об'єктивна чистота - домовленість сторін.

Специфіка клінінгу в бізнес-центрі

Головна вимога до клінінгу в бізнес-центрі - непомітність. Тому основне прибирання повинна проводитися у позаробочий час (ранкові або вечірні години). За цей короткий період необхідно якісно виконати великий обсяг робіт. Це можливо за умови наявності штату досвідчених фахівців і використання максимальної кількості засобів механізації.
Перевага клінінгу для власника бізнес-центру в тому, що зі статті витрат він може перейти до статті доходів. У тому випадку, якщо послуга клінінгу не включена у вартість орендою ставки, а надається окремо. Чим ширше перелік послуг, тим більше можливостей вибору у клієнта - і, відповідно, вищий дохід власника.

Специфіка клінінгу в торговому центрі
Підтримка чистоти в торговому центрі - завдання не просте. Відвідуваність торгових площ часто призводить до порушення рівноваги чистоти: брудні килимки на вході після снігу або дощу, розлита чашка кави, загублений покупцем чек, кинута дитиною обгортка від шоколаду і т. Д. Менеджмент процесу клінінгу многопланов: огляди всіх місць загального користування та прилеглої території відповідно до графіка, фіксація порушень чистоти, постановка завдання перед операторами прибирання, контроль термінів і якості виконання. Обов'язковість за всіма параметрами - ключ до ефективності послуги.

Специфіка клінінгу в логістичному комплексі
Особливе місце в клінінгу логістичного комплексу займає обслуговування прилеглої території в зимовий час, коли необхідно підтримувати нормальне функціонування під'їзних шляхів, розвантажувальних майданчиків і парковок. Основне завдання клінінгу в таких екстремальних умовах - забезпечити максимальне зчеплення коліс автомобілів з дорожнім покриттям.
Ефективне обслуговування прилеглої території в зимовий час - це поєднання необхідної механізації з сучасними технологіями зрушення снігу та обробки покриття антиожеледними складами.