Про компанію

У побут вітчизняного ринку комерційної нерухомості стрімко увірвалося поняття Facility Management (зовнішнє технічне управління). Західні компанії вже давно усвідомили всі переваги цієї послуги, яка перетворює будь-який об'єкт в чітко працюючий механізм.

Компанія Інжинірікс - лідер надання послуг в сфері Facility Management в Україні. Сьогодні загальна кількість обслуговуваних Інжинірікс площ в країні складає 378 000 квадратних метрів, а серед клієнтів такі знакові компанії як METRO та OBI.

Першість Інжинірікс в Україні багато в чому обумовлено «комбінованим» досвідом роботи. Співробітники компанії досконально знайомі з вітчизняним ринком комерційної нерухомості. При цьому, всі використовувані стандарти роботи фахівців Інжинірікс абсолютно ідентичні рівню зарубіжних професіоналів. У разі необхідності, компанія готова задіяти на обслуговування об'єктів кращих європейських інженерів і технічних виконавців. Штат компанії в Україні становить 30 висококваліфікованих співробітників. Штат компанії за кордоном - більше 800 співробітників.

Географія об'єктів, що обслуговуються включає  Україну, Німеччину, Австрію. Клієнтами компанії є відомі міжнародні компанії: METRO, AUCHAN, UniCredit Bank, IKEA, Real, Castorama та ін. Загальна площа обслуговуваних об'єктів - 2 400 000 квадратних метрів, загальна кількість - 227 об'єктів.

Переваги співпраці

Перед тим як приступити до роботи на об'єкті, фахівці «Інжинірікс» проводять безкоштовний технічний аудит об'єкту. Контракт буде укладено в разі обґрунтування клієнту об'єктивної вигоди і переваг співпраці з «Інжинірікс» над поточним механізмом роботи.

Технічний аудит компанії «Інжинірікс» користується великим авторитетом в професійному середовищі. Цією послугою постійно користуються банки, інвест-фонди, інші фінансові установи для визначення вартості та привабливості об'єкта нерухомості. Експерти компанії з високою точністю визначають вартість активів нерухомості, через визначення залишкової вартості основних фондів об'єкта.

Всі послуги компанії Інжинірікс надаються нашим клієнтам співробітниками найвищої кваліфікації по адекватному, економічно обгрунтованому тарифу.

Абсолютні вигоди клієнтів

Бюджетування та концептуальний підхід до технічного управління об'єктами, незмінно призводить до збільшення ресурсу обладнання та зниження щоденних експлуатаційних витрат. Інжинірікс забезпечує роботу всіх інженерних систем та обладнання на об'єктах в підконтрольному (щадному) режимі, що призводить до збільшення середнього терміну служби всіх технічних складових об'єкта нерухомості.

Доцільність передачі об'єктів нерухомості в зовнішнє управління підтверджує міжнародний досвід. Три чверті існуючих в світі інвестфондів і девелоперських компаній, мають контракти на обслуговування підконтрольних об'єктів нерухомості з зовнішніми технічними керівниками, які, йдучи в ногу з прогресом, забезпечують клієнту справну роботу ввіреного об'єкту та його найвищу привабливість для покупців, інвесторів, професійного співтовариства.